Intencje mszalne

SĄ WOLNE INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH.

Jest możliwość zamówienia Mszy Św. Gregoriańskiej

Piątek – 03 kwietnia 2020 r.

07.00 – †                    

17.30 – †    

18.00 – † Józef Mika; Jadwiga, Bolesław Juszczak; Bronisława (k), Stanisław Hajdas wraz ze zmarłymi siostrami Bronisławy z mężami    

Sobota – 04 kwietnia 2020 r.

07.00 – †             

18.00 – † Antonina, Zygmunt Janiszewscy; Józefa (k), Władysław, Stanisław Kozar; Jan Kozłowski                             

Niedziela – 05 kwietnia 2020 r.

07.00 – † Mieczysław Nieśmiałek (4 rocz. śm.) 

09.00 – † Stanisław (30 rocz. śm.), Cecylia Tokarczyk                  

10.30 – W intencji Asysty, Chóru, Domowego Kościoła   

12.00 – † Janina, Ignacy, Kazimierz, Adam Góral             

18.00 – † Marek Stępiński (1 rocz. śm.)

Poniedziałek – 06 kwietnia 2020 r.

07.00 – †                             

17.30 – †    

18.00 – † Robert Rumas   

Wtorek – 07 kwietnia 2020 r.

07.00 – Intencja uwielbienia Dobrego Boga – Ojca całej ludzkości we wszystkich duszach. Ojca najczulszego i najbardziej kochającego ze wszystkich Ojców.                                      

17.30 – † Ryszard Zawieja – od kuzyna Janka z Częstochowy  

18.00 – Rezerwacja intencji – Anna Krakowiak

Środa – 08 kwietnia 2020 r.

07.00 – †                

17.30 – †  

18.00 – † Helena Ogrodnik (2 rocz. śm.); Robert, Józef Ogrodnik         

Czwartek – 09 kwietnia 2020 r.

18.00 – † Lucyna Hajduk – od siostry Janiny  

18.00 – Za Ojca Świętego, biskupów i kapłanów  

18.00 – †              

Piątek – 10 kwietnia 2020 r.

18.00 – Liturgia Męki Pańskiej     

Sobota – 11 kwietnia 2020 r.

18.00 – † Leopold Przybył              

18.00 – † Maria, Włodzimierz, Julia, Henryk Żurawik; Bronisława Greczner; Irena, Jan Kotowicz

18.00 – † Marian Kwiatkowski – od Solidarności Rolników Indywidualnych Ziemi Łódzkiej            

Niedziela – 12 kwietnia 2020 r.

06.00 – † Za parafian   

09.00 – W intencji Rycerstwa Niepokalanej                   

10.30 – † Zofia, Józef, Lech, Damian Śmiechowicz; Krzysztof Warsiński; Krystyna, Jerzy Tamborscy; Henryka (k), Bronisław Puczyńscy  

12.00 – † Krystyna, Zdzisław, Jacek Stępińscy; Adam Pawliczak; Andrzej Gołębiewski             

18.00 – † Zenon Andryszek; Józef, Józefa (k) Zawada; Barbara Stachowska – od córki z rodziną