Kolęda

PLAN KOLĘDY

SOBOTA – 28 grudnia 2019 r.

od 09.00 – ul. Lucerniana – nr parzyste – od 2 do 42.

od 09.00 – ul. Lucerniana – nr parzyste – od 96 do 44.

od 09.00 – ul. Lucerniana – nr nieparzyste – od 1 do 31.

od 09.00 – ul. Lucerniana – nr nieparzyste – od 63 do 33, a następnie ul. Uczniowska “do mostku” – od nr 4A do 10.

PONIEDZIAŁEK – 30 grudnia 2019 r.

od 16.00 – ul. Zdrojowa, Ślusarska, Zaułek, Szparagowa – od nr 1 do 27, następnie ul. Wiekowa i Śniadeckiego.

od 16.00 – ul.  Kombajnowa – nr nieparzyste – od 1 do 17.

od 16.00 – ul. Kombajnowa – nr parzyste – od 2 do 34, a następnie ul. Uczniowska “przy szkole” – od nr 1 do 4.

od 18.00 – ul. Usługowa – od nr 1 do 42.

WTOREK – 31 grudnia 2019 r.

od 09.00 – ul. Popioły od nr 2 do 4 oraz ulice: Polesie, Betonowa i Altanowa.

od 09.00 – ul. Rodzinna, następnie ulice: Świerszczyka i Cienista.

od 09.00 – ul. Popioły od nr 44 do 52/58.

od 11.00 – ul. Popioły od nr 7/9 do 38 oraz ulice: Wejherowska, Białowieska, Purpurowa, Przyjemna i Raduńska.

 CZWARTEK – 02 stycznia 2019 r.

od 16.00 – ul. Skrajna, a następnie Letniskowa.

od 16.00 – ul. Zastawna, następnie ulica Bosmańska.

od 16.00 – ul. Czartoryskiego, następnie Albańska.

od 18.00 – ul. Laskowa.

PIĄTEK – 03 stycznia 2019 r.

od 16.00 – ul. Mierzejowa.

od 16.00 – ul. Pozioma, a następnie Wyścigowa.

od 16.00 – ul. Redowa, a następnie Kutowa i Profilowa.

od 18.00 – ul. Plażowa, a następnie Wirowa.

SOBOTA – 04 stycznia 2019 r.

od 09.00 – ul. Farna.

od 09.00 – ul. Zarzeczna z ul. Zamulną i Chylońską.

od 09.00 – ul. Patriotyczna, następnie ulice: Głębinowa i Murawy.

od 09.00 – ul. Jesiotrowa.

WTOREK – 07 stycznia 2020 r.      

od 16.00 – Rafowa, następnie Goplany, Masztowa i Wigierska.

od 16.00 – Konna, z ul. Niwelacyjną i Wyspową.

od 16.00 – Nad Nerem, następnie Scaleniowa, Swobodna i Leśna.

od 18.00 – Iłowa.

ŚRODA – 08 stycznia 2020 r.

od 16.00 – Oksywie, następnie Promowa z ul. Pucką.

od 16.00 – Ciechocińska.

od 16.00 – Solankowa, następnie Rozewie i Długa.

od 18.00 – Wazów, następnie Oazowa.

CZWARTEK – 09 stycznia 2020 r.

od 16.00 – Ksawerowska.

od 16.00 – Orłowska z ul. Działową.

od 16.00 – Koszalińska.

PIĄTEK – 10 stycznia 2020 r.

od 16.00 – Wędkarska.

od 16.00 – Pogorzel, następnie Elbląska.

od 16.00 – Dorszowa, następnie Sportowa i Kierunkowa.

od 18.00 – Tczewska.

SOBOTA – 11 stycznia 2020 r.       

od 9.00 – Przestrzenna od nr 3 do 73A.

od 9.00 – Przestrzenna od nr 2 do 48 wraz z ul. Pasjansową.

PONIEDZIAŁEK – 13 stycznia 2020 r.   

od 16.00 – Ekonomiczna wraz z Szymanowskiego i Miniaturową, następnie Strefowa.

od 16.00 – Halki, następnie Placowa.

od 18.00 – Pabianicka nr od 304 do 240.

 WTOREK – 14 stycznia 2020 r.

od 16.00 – Pikowa, następnie Brydżowa.

od 16.00 – Rzemieślnicza wraz ze Szczerą, następnie Marii.

od 18.00 – Kuźnicka.

ŚRODA – 15 stycznia 2020 r.    

od 16.00 – Atutowa, następnie Rudzianka.

od 16.00 – Karowa, następnie Łużycka.

od 18.00 – Astronomiczna.

CZWARTEK – 16 stycznia 2020 r.

od 16.00 – Rejonowa, następnie Żwawa i Bierna.

od 16.00 – Tabelowa i Rozalii, następnie Dodatnia i Skośna.

PIĄTEK – 17 stycznia 2020 r.   

od 16.00 – Kwaterunkowa.

od 16.00 – Treflowa.

od 18.00 – Płomienna.

SOBOTA – 18 stycznia 2020 r. 

od 09.00 – Rudzka nr od 23 do 83.

od 09.00 – Rudzka nr od 30 do 168, następnie nr od 149 do 109.

od 09.00 – Rudzka nr od 89 do nr 107.